PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1177}
7,4 62 309
ocen
7,4 10 1 62309
7,1 11
ocen krytyków
Rozmowy kontrolowane
powrót do forum filmu Rozmowy kontrolowane

Grafika jest do bani.
W czasie, kiedy powstał ten film, były już trzy częśći powrotu do przyszłości, dwie części szklanej pułapki, trzy części zabójczej broni i trzy części akademii policyjnej.
W powyrzej wymienionych filmach, grafika była taka sama, jaka jest obecnie w polsce, a ameryka wciąż idzie do przodu.

ocenił(a) film na 7
firentis95

Rozmowy kontrolowane są z 1991 roku, a obraz jest taki sam jak w Ojcu chrzestnym z 1971 roku

firentis95

Gorszy, zdecydowanie gorszy - OCh oglądałem ze 3 razy ale ani razu nie rzuciły mi się w oczy kropki na ekranie lub migoczące linie a w RK było to nagminne - dwa razy sprawdzałem czy aby ktoś się nie pomylił z tym 1991r. (chyba że oglądałem jakąś wyretuszowaną wersję Ojca, to przepraszam)

ocenił(a) film na 9
wallian

Sie nie bój niedługo będzie HD, tylko niech się ogarną za starsze filmy.

ocenił(a) film na 9
bitzgrzyt1

... Wy naprawdę narzekacie na grafikę w Rozmowach Kontrolowanych? To tak jak z Misiem, czy Rejsem - 'grafika' nadaje tym filmom dodatkowy klimat!

ocenił(a) film na 7
firentis95

w ojcu chrzestnym był lepszy... mieli lepsze światło, "Polska Mieszkam w Polsce Mieszkam w Polsce Mieszkam tu, tu, tu, tu "

firentis95

Ech dziecko, dziecko... Po pierwsze, nie grafika, tylko jakość taśmy filmowej oraz prawdopodobnie technika jej przechowywania. Po drugie, w tamtym roku dopiero co rozleciał się PRL, odstawaliśmy od Zachodu we wszystkim - skąd więc pomysł by porównywać ówczesną polską i amerykańską zasobność portfela filmowców? Sporo najwidoczniej musisz jeszcze przeczytać. Masz ogromne zaległości z historii oraz języka polskiego.

adalberthus

najgorsze co można przeczytać na forum to wypowiedź takiego zarozumiałego leszczyka jak adalberthus

ocenił(a) film na 10
firentis95

Celowo zastosowano taką, bądź jeszcze nie było najnowszych, które stosowano już w zachodnich produkcjach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones