Grzegorz Ciechowski

7,9
209 ocen muzyki
powrót do forum osoby Grzegorz Ciechowski

...to może w sumie dobrze, bo tak wsaniały człowiek i artysta jest (nie pisze był, bo On jest wciąż w sercach fanów) znany. Ci co wiedzą, kto to jest Grzegorz Ciechowski, Obywateg G.C. niech się jednoczą. Ja tego człowieka uwielbiam i jego piosenki są miodem dla uszu i są (że tak się wyrażę) "zajebiste". Chciałbym, aby pojawił się kiedyś taki artysta jak Pan Ciechowski, w co wątpie. Mimo, że mam 18 lat kocham jego i jego muzkę. Jak słucham jej to jestem wnieobwstąpiony. Cześć dla Obywatela G.C. Pozdrawiam wszysztkich Fanów :)

użytkownik usunięty
Jedras992

Również wątpię czy ktoś taki się w Polsce kiedyś pojawi. Jak na razie polska muzyka stacza się coraz bardziej ( z resztą nie tylko polska ).
Ciechowski robił po prostu świetną i nieśmiertelną muzykę.

Jedras992

Chyba raczej wniebowzięty. ;)
Cóż, dla mnie również Grzegorz był niezwykłym i niezastąpionym artystą, który dzięki swojej muzyce żyje cały czas. :)
Szkoda, że teraz nie ma talentów jego pokroju... Przydałyby się takie, dla naszej obecnej , skomercjonalizowanej i wręcz jednostajnej muzyki.

Andaira

No fatycznie, coś mi się pokierało :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones